הקוביה משחקים משחקי הכס hakubia
 
 סל קניות
  סה"כ 0 מוצרים בסל קניות 

משחקי הכס

משחקי הכס, הגרסה החדשה של משחק הלוח המוכר ועכשיו בעברית כשרה למהדרין.

המשחק המעולה הזה המאפשר לשחקנים לקחת על עצמם את תפקידי הבתים השונים המשתתפים במשחקי הכס ולפקד עליהם במטרה להשיג ניצחון ולשלוט בכס הברזל. 

המשחק משלב בתוכו אלמנטים רבים שכוללים ניהול משאבים וצבאות ודורש מהשחקנים בו זמנית לנהל משחק דיפלומטי סמוי בתקווה לנצל את חולשותיהם של השחקנים האחרים ולמצוא לעצמם בני ברית.

המשחק עצמו מתנהל בכ-10 תורות סך הכל, כשהמטרה היא לכבוש שבע ערים שונות ולנצח את המשחקכל תור מתחיל על ידי משיכת קלפי ווסטרוס. אלה קובעים כל מיני אירועים שונים שקורים כגון גיוס צבא, קבלת אספקה ויצירת/קבלת נקודות השפעה.

השלב הבא הוא שלב אסטרטגי ביותר, אנו כשחקנים(כולם יחד) שמים על הלוח כלי פקודה עם הפנים מטה (בכל מקום בו יש לנו יחידות/צבא). על כלי פקודה אלו ישנן הפקודות אותן בחרנו לתת ליחידות השונות כגון זוז, הגן, תמוך ביחידה אחרת, פלוש, חבל, וכו'. לאחר שכל המלכים/שחקנים שמו את פקודותיהם הופכים כולם את כלי הפקודהכל שחקן בתורו מרים כלי פקודה אחד ומבצע את שנאמר בו, אם לדוגמה הפקודה היא זוז, יחליט השחקן לאיפה תזוז היחידה, מה שבתורו יכול לגרום לכיבוש שטח נוסף, להשגת משאבים חדשים ואף לניצחון המשחק, או באותה מידה להיכנס לקרב. 

הדירוג של השחקן קובע את הסדר שבה הפקודות מתבצעות, ויש חשיבות בתיאום פעולות בין שחקנים כך שהדיפלומטיה ודקירות הסכין בגב הן כלי חשוב.

 

מדובר כאן במשחק לחימה טקטי נהדר ועמוק, שלוקח כמה מרכיבים שונים ומצליח לערבב וליצור מהם משחק אסטרטגי מלהיב, מודרני ומגוון מהטובים שנראו בסצינת משחקי הלוח , בהצלחה!

מק"ט מוצר: bg126

אין במלאי

סה"כ המחיר 249 ₪

משחקי הכס
 להגדלה לחץ על התמונה