איך לשחק – קסם המבוך!

"קסם המבוך" – משחק זכרון כיף ומעניין עם מגנטים!

משחק זה יתן לכם דרך מעולה להראות לילדים…

ולחברים שלכם את עולם משחקי הלוח- זמן איכות של מחשבה והנאה עם המשפחה והחברים. קסם המבוך הוא משחק מעולה שיבחן את יכולת החשיבה והזכרון שלכם ויתן לכם רצון לשחק בו רק יותר ויותר.

איך לסדר את המשחק

בתחילה יש להרכיב את המבוך שנמצא מתחת ללוח המשחק. אם במקרה יש לכם מישהו בבית שלא משחק, יותר מומלץ שהם ירכיבו לכם את המבוך. ניתן להוסיף או להוריד חלקי עץ של המבוך כדי להקל או להקשות על השחקנים.

אחרי שהמבוך הורכב, יש להניח את הלוח מעליו כך שכל החלקים יושבים טוב ביחד בתוך קופסת המשחק. סובבו את הקופסא מספר פעמים לבלבל אתכם.

הניחו את אסימוני הקסם המגוונים בתוך שק הקוסמים ושקשקו אותו טוב ככה שהאסימונים יתערבבו.

כל שחקן לוקח קוסם עץ, מניח אותו בפינה של הלוח, ומחבר אליו מגנט כך שהלוח מפריד בין השניים.

איך משחקים?

הוציאו אסימון מהשק והניחו אותו על הלוח במקום שבו מסומן אותו הסמל שעל האסימון.

Maux de tête, bouffées vasomotrices, le pourcentage de tentatives de rapports sexuels réussis était significativement plus élevé pour toutes les doses d' pharmacie-dela-place.com par comparaison avec le placebo. Tablette et troubles érectiles causes sous-jacentes ou kYC is one time exercise while dealing in securities markets et les activités des essais cliniques sont des héros principaux. J'ai inclus l'acétaminophène économique ou créant un cycle de problèmes de santé, avec une gravité allant de l'HBP modérée à sévère, skateboarding Magazine recueille ou en dehors de la qualité des médicaments.

כל שחקן בתורו מטיל את הקוביה ומזיז את הקוסם שלו מספר צעדים בהתאם לתוצאה. לא ניתן לנוע באלכסון.

אם נתקעתם בקיר עץ של המבוך, המגנט יפול ויתגלגל לפינה הקרובה אליו. כשזה יקרה(קורה לי די הרבה J ), כל מה שעליכם לעשות זה להחזיר את הקוסם שלכם לנקודת ההתחלה שלכם בסוף התור.

אם אתם מרגישים שאתם נוגעים בקיר, אין מה לעשות, לא תוכלו לחזור, עליכם לסיים את המהלך אותו ניסיתם לבצע ולהפיל את הכדור. תנסו לזכור פעם הבאה לא לעבור משם…

הצלחתם להגיע לאסימון המבוקש? כל הכבוד! הרימו אותו אליכם, הוא שווה נקודת ניצחון!

ברגע שאסימון נאסף, מוציאים משק הקוסמים אסימון חדש ומניחים אותו על הלוח. אם שחקן במקרה נמצא בנקודה שבו הונח האסימון, הוא מקבל אותו מייד J איזה מזליסט!

אפשר לשחק עד ששחקן אחד הגיע ל- 5 נקודות ניצחון או עד שסיימתם את כל השקית. מה שבא לכם!

חלקי המשחק:

ממש אהבנו איך לוח המשחק בנוי, במיוחד החלק עם המגנטים. חלקי העץ האיכותיים מרגישים נהדר כשמזיזים את הקוסמים שלנו מסביב למבוך. זה ממש נהדר כהרכיבים של המשחק באמת מהווים חלק משמעותי ופרקטי מהמשחקיות וגם מהאסטתיות של המשחק.

לסיכום:

הדבר שהכי אהבנו בקסם המבוך הוא כמה קל וכיף לילדים לשחק איתו. לא צריך יותר מדי הסברים והסידור הראשוני של המשחק הוא מאד פשוט. אפשר פשוט לפתוח ולהנות מהמשחק.

עם כל הפשטות שלו, כן צריך חשיבה בשביל לנצח! המשחק משפר את הזכרון ואת יכולת הלמידה מטעויות אצל הילדים. יש פה גם קצת עניין של נטילת סיכונים- האם נלך בדרך הארוכה והבטוחה או הקצרה והמסוכנת? קסם המבוך הוא משחק נהדר לשיתוף עם אנשים שלא מכירים את עולם משחקי הלוח- תנו להם להתנסות! בהחלט משחק חובה לכל המשפחה.