7 שבעת הפלאים

הנהיגו את אחת משבע הערים הגדולות של העידן העתיק. האיצו את פיתוחה בעזרת עוצמה צבאית, גילויי מדע, תרבות וכלכלה. האם פלא העולם שלכם יסב לכם תהילה במבחן אלף השנים הבאות?
משחק קצבי ומהנה המשתנה בכל פעם מחדש ושומר על איזון מושלם בכל כמות של משתתפים.

שם קוד

משחק מילים סודי ביותר! שתי קבוצות מתחרות זו בזו באמצעות רבי מרגלים
המתקשרים עם חברי הקבוצה באמצעות רמזים, במטרה לחשוף את זהותם של
סוכני שטח. מדובר באחד המשחקים הפופולאריים בעולם בשנים האחרונות שזכה להצלחה רבה.

ספלנדור

משחק נוצץ ועטור פרסים! במשחק זה תצברו אוצרות יקרי ערך שיקדמו אתכם מעלה מעלה בדירוג החברתי. סחרו באבני החן באופן היעיל ביותר והפכו לאגדה!

פנדמיק

ארבע מגיפות קטלניות מאיימות על העולם! שיתוף פעולה, שילוב כוחות וחלוקת משאבים ומשימות יאפשרו לצוות שלכם לעצור את התפשטותן.
משחק אסטרטגיה המשלב תכנון, נטילת סיכונים וראייה מרחבית, בו כולם מנצחים
יחד או מפסידים יחד.

קטאן: ג'וניור

משחק 'צעד ראשון' לצעירים בעולם של קטאן! השחקנים בונים לעצמם מאורות בעזרת התוכי האדיב קוקו ומשאבים. מפתח יכולת קריאת מפות, ניצול הזדמנויות ומשא ומתן, במשחק שאינו חוזר על עצמו לעולם.

קטאן: משחק הבסיס

משחק האסטרטגיה הטוב והפופולרי ביותר בעולם! אספו משאבים, סחרו מול השכנים ובנו את עתידכם על האי "קטאן"!

חתולים מתפוצצים

אתם חושבים שיש לכם חוש הומור? לא מפחדים מחתולים ולא נבהלים מפיצוצים? גרסה אסטרטגית חתולית של רולטה רוסית – משחק קלפים אסטרטגי, חתולי ומשעשע, שעשה היסטוריה כשהוכתר לפרויקט מימון ההמונים המוצלח ביותר בכל הזמנים. כל אחד בתורו ולהנאתו שולף קלף מהערמה, עד שלמישהו יוצא החתול הלא נכון, ואז… בום! החתול מתפוצץ ומעיף אתכם יחד איתו מחוץ למשחק – אלא אם הספקתם להשתמש בקלפים מנטרלים שחתולים אוהבים… חתולים מתפוצצים – משחק קלפים קצר, הזוי וכייפי שיגרום לכם להתסכל על חתולים קצת אחרת.

טיקט טו רייד ארצות הברית

משחק אסטרטגיה קלאסי, מהמצליחים בעולם, לכל המשפחה! בעזרת קלפי הקרון המגוונים תחברו בין הערים השונות ברחבי אמריקה הצפונית ותנסו לצבור את מירב הנקודות.

דיקסיט

תמונה אחת שווה אלף מילים! דיקסיט הוא משחק שיצר תופעה עולמית, בזכות מגוון האפשרויות לדמיון והעשרת אפשרויות ההבעה.

לפי סבב, אחד מן המשתתפים בוחר קלף מאוייר ומתאר את הציור המופיע עליו בכל דרך שיבחר – מחווה, אסוציאציה, משפט, שיר קצר או כל דבר אחר. שאר השחקנים מחפשים קלפים אחרים שעשויים להיות קשורים לרמז שניתן. כולם מניחים את הקלפים שבחרו כשפניהם כלפי מטה במרכז השולחן, ולאחר שחושפים את הקלפים, עליהם לנחש מהו הקלף המקורי שלגביו ניתנו התיאורים.

למשחק מגוון רחב של הרחבות ייחודיות המשווקות גם הן ע"י חברת הקובייה.